• Gökçe Brülör, ‘ISK SODEX İstanbul’ ve ‘Boilers and Burners Rusya’ Fuarlarına Hazır!

  • Gökçe Brülör, ‘ISK SODEX İstanbul’ ve ‘Boilers and Burners Rusya’ Fuarlarına Hazır!

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Gökçe Brülör, 25 – 28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de düzenlenecek ISK-Sodex Fuarı’nda yenilikçi teknolojilerini sergileyecek.

Gökçe Brülör, Sodex Fuarı’nda 10’uncu salonda bulunan C16 numaralı standında, Finlandiya merkezli Oilon firması ile birlikte ziyaretçilerini ağırlayacak.

26 yıldır düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından konusunda uzman katılımcı ve ziyaretçileriyle iklimlendirme sektörünün en güçlü fuarlarından biri olan ISK – SODEX Uluslararası HVAC&R, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su arıtma, Yangın, Havuz ve Güneş Enerjisi sistemleri Fuarı’na bu yıl dünya genelinden 90 bin ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Fuar, 25 sektörel konferansa da ev sahipliği yapacak.  Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan’da 28 Ekim Cumartesi günü 11.35 – 11.55 saatleri arasında düzenlenecek oturumda  “Muhtemel bir doğalgaz sıkıntısında ulusal kriz yönetimi”  konusunda önemli bilgiler paylaşacak. Oilon Satış Direktörü Sami Pekkol ise 26 Ekim Perşembe günü 17.35 – 17.55 saatleri arasında düzenlenecek oturumda “LowNOx ve Hidrojen brülörleri” konulu bir sunum gerçekleştirecek.

ISK Sodex Fuarı’nın ardından Rusya’da

Gökçe Brülör, Sodex Fuarı’nın ardından Rusya distribütörü Termoros firmasıyla birlikte, 31 Ekim – 03 Kasım tarihleri arasında Rusya’nın Saint Petersburg şehrinde düzenlenecek Boilers and Burners Fuarı’na katılarak, yenilikçi brülör teknolojilerini tanıtacak.