• Gökçe Brülör ve Oilon’dan Endüstri Brülörleri Alanında İş Birliği

  • Gökçe Brülör ve Oilon’dan Endüstri Brülörleri Alanında İş Birliği

Gökçe Brülör, sektördeki 60 yıllık tecrübesi ile ‘endüstriyel ısıtma’ alanındaki değişim ve dönüşüm sürecine öncülük etmeye devam ediyor. Yakma teknolojilerinde küresel bir lider olan Oilon ile ülkemize, yüksek teknoloji transferi gerçekleştiren şirket, sanayinin yeşil dönüşüme uyum sürecini de destekliyor.
Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ahmet İlhan, sektördeki son trendleri ve şirketin dönüşüm sürecinde iş ortaklarına sunduğu çözümleri paylaştı.

Teknoloji, tüm dünyada baş döndürücü bir hızla değişiyor. Brülör teknolojileri de değişimden payına düşeni alıyor. Bu değişim, brülör teknolojilerinin bir segmenti olan ‘endüstriyel ısıtma’ alanında çok daha hızlı gelişiyor. Çünkü enerji krizi, yeşil dönüşüme uyum süreci ve endüstride artan rekabet, yanma verimliliğini çok daha önemli hale getirdi.

Gökçe Brülör’ün sektördeki 60 yıllık tecrübesi ile değişim ve dönüşüm sürecinde öncü bir rol üstlendiğini belirten Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ahmet İlhan, sektördeki son trendleri ve şirketin bu dönüşüm sürecinde iş ortaklarına sunduğu çözümleri paylaştı:

  1. Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilirlik

“Giderek artan enerji maliyetleri ve çevresel kaygılar, enerji verimliliği yüksek brülör sistemlerine olan talebi artırdı. Gökçe Brülör olarak, müşterilerimize, düşük emisyonlu ve yüksek verimli brülör çözümleri sunarak bu ihtiyaca yanıt veriyoruz. Sanayicilerimizin enerji maliyetlerini azaltan, emisyon kalitesini iyileştiren müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler oluşturan yakıcılar (brülörler) üretiyoruz.

  1. Dijitalleşme ve Akıllı Teknolojiler

Endüstri 4.0 devrimi, brülör teknolojilerini de etkiliyor. Artık brülörler, akıllı kontrol sistemleri ile uzaktan izlenebiliyor. Ayrıca sisteme optimize edilebiliyor. Firmamız, bu alandaki yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerimize en güncel teknolojileri sunuyor.

  1. Hibrit Isıtma Sistemleri

Çift Yakıtlı Brülörler, Doğalgazda ki arz güvenliği sorununa karşı, çift yakıtlı (doğalgaz + motorin, doğalgaz + fuel-oil) brülör üretiyoruz.

Hidrojen yakan yakıcılar; Fosil yakıtların yanında yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı da artıyor. Hidrojen yakan yakıcılar da bu kapsamda değerlendiriliyor. Hibrit sistemler, farklı enerji kaynaklarının entegrasyonunu sağlayarak, hem maliyetleri düşürüyor hem de çevresel etkiyi azaltıyor. Gökçe Brülör olarak, hibrit yakma sistemleri için çalışmalarımız sürüyor.

Atık yağ yakıcıları; Endüstri tesislerinin muhtelif yağ atıklarını yakarak, endüstriyel ısı ihtiyaçlarını karşılayan yakıcı çözümlerimiz ile sanayicimize, verimli ve güvenli çözümler sunuyoruz.

  1. Oilon ile Türkiye Distribütörlüğü Anlaşması

Gökçe Brülör olarak, dünya çapında tanınan ve güvenilen bir marka olan Oilon firmasının Türkiye distribütörü olmaktan gurur duyuyoruz. Yakma teknolojilerinde küresel bir lider olan Oilon ile ülkemize, yüksek teknoloji transferi gerçekleştiriyoruz.

10 kW – 90 MW kapasite aralığındaki yüksek verimli ve düşük emisyon değerlerine sahip olan sıvı ve gaz yakıtlı Oilon brülörleri, en iyi fiyat ve hizmet koşullarıyla Türkiye pazarına sunuyoruz. Teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimizle de her zaman müşterilerimizin yanınızdayız.

Gökçe Brülör olarak, sektördeki yenilikleri takip ederek ve dünyanın önde gelen markaları ile iş birliği yaparak, müşterilerimize en kaliteli ve verimli çözümleri sunmaya devam edeceğiz.” dedi.