• Gökçe Brülör’ün e-ticaret Platformu Açıldı!

  • Gökçe Brülör’ün e-ticaret Platformu Açıldı!

Isıtma sektöründe 60 yılı geride bırakan Gökçe Brülör, e-ticaret platformunu yayına aldı. Gökçe Brülör, inovatif brülör teknolojilerini artık, www.gokcebrulor.com web adresi üzerinden de tüketicilerle buluşturuyor.

Gökçe Brülör ’ün yeni satış kanalı, müşterilerine nerede olurlarsa olsunlar, istedikleri gün ve saatte brülör veya yedek parça siparişi verebilme konforu yaşatıyor.

Kullanıcı dostu satış kanalı

Ziyaretçiler; sade, modern ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan e -ticaret platformundaki kategoriler üzerinden ürünlere ait özelliklere de kolayca erişebiliyor.

e -ticaret platformu ayrıca, Gökçe Brülör müşterilerine özel avantajlar da sunuyor. Gökçe Brülör müşterileri, kullanıcı bilgileri ile siteye giriş yaparak, kendilerine özel indirim oranlarıyla alışveriş yapabiliyor.

Müşteri memnuniyetini artırıyor

E-ticaret sitesiyle dijital dönüşüm sürecine önemli bir yatırım yaptıklarını belirten Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ahmet İlhan, “Gökçe Brülör olarak, dijital dünyanın yeni trendlerini yakından takip ediyoruz. E-ticaret siteleri de dijital dönüşümün getirdiği avantajlar arasında yer alıyor. Çünkü tüketicilere önemli kolaylıklar sunuyor. Ürünlerin ve hizmetlerin satışı ve ödemesi tamamen elektronik ortamda yapılıyor. Alışveriş sürecini hızlandırıp, zamandan tasarruf sağlıyor. Kısacası e-ticaret platformu, müşteri memnuiyeti açısından yapılması gereken önemli yatırımlar arasında yer alıyor. Gökçe Brülör e-ticaret platformu ile müşterilerimizin memnuniyetini artıracak bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi