BAŞKAN MESAJI

                                       “Köklü, Güçlü, Enerjik”

Kıymetli Dostlarımız,

Ünlü bir düşünür; değişmeyen tek şey değişimin kendisidir”  der. Gökçe Brülör de ülkemiz ekonomisine ve enerji sektörüne 58 yıldır sunduğu hizmetleri, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştirerek sunmaya; bitmeyen enerjisi ile gelecek yolculuğuna güçlü adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Bu yılın başında İnönü Ailesinden bir bayrak gibi devraldığımız Gökçe Brülör’ün köklü birikimini, sektörün yeni ve enerjik firması HAN Enerji A.Ş olarak birlikte daha da yükseklere taşımaya odaklanmış durumdayız.

Bu yeni dönemde 34 yıllık sektörel tecrübemi,  “zamanın ruhu” ile sentezlemeye çalışırken, ekiplerimizin daha büyük başarılar için sergilediği heyecan, Şirket Başkanı olarak bana büyük bir şevk ve umut veriyor.

Yeni teknolojilerin getirdiği imkanlardan yararlanarak ar-ge ve inovasyonu işimizin bir parçası olarak görmek, en yüksek kalitede, verimli, çevreci ve yenilikçi ürünler üretmek temel faaliyetlerimizin mihenk taşını oluşturmaktır.

Sadece nitelikli brülörler üretmekle kalmayıp, satış sonrasında da hizmet standartlarımızı en üst seviyeye çıkartmak, her koşulda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, vazgeçilmez prensiplerimizin başında gelmektedir. Sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkesinde enerji sektörünün ilk tercihi olmamızın arkasında bu anlayış ve bilinç yer almaktadır.

Saygılarımla

H. Ahmet İLHAN

GÖKÇE BRÜLÖR A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı