• “GÖKÇE 2.0 Dönemi Başladı”

  • “GÖKÇE 2.0 Dönemi Başladı”

Isıtma sektörünün öncü markası Gökçe Brülör, yüksek verimli ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla; pandemi, savaş ve enerji krizi endişelerinin gölgesinde geçen 2022 yılında güçlü performans sergileyerek, zorlukları başarıya dönüştürmeyi başardı. 2022 yılında brülör satışlarını 2021 yılına oranla yüzde 20 artıran şirket, 2023 yılında da GÖKÇE 2.0 dönemi başladığını belirtti.

59 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşları arasında yer alan Gökçe Brülör, 2022 yılını hedeflerinin de üzerinde bir başarıyla tamamladı.

Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan, Han Enerji firmasının 2022 yılının başında Gökçe Brülör’ü satın almasının ardından geçen bir yıllık süreci değerlendirip, 2023 yılı hedeflerini paylaştı:

“Artık tüm süreçlerimizi dijital ortamda yönetiyoruz”

“2022 yılında, müşteri ilişkileri yönetimini etkin ve verimli kılmak, müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla “Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)” sistemine; tüm verileri ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmek ve böylece üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda yüksek verim sağlamak için de  “Kurumsal Kaynak Planlama Programı”na ( ERP programı ) geçiş yaptık. Yani artık tüm süreçlerimizi dijital ortamda yönetiyoruz. Böylece iş süreçlerimizi daha verimli ve etkin bir şekilde yöneterek hem çalışan memnuniyetini hem de müşteri memnuniyetini artırmayı başardık. Kısacası iş süreçlerini modernize etme noktasında yaptığımız dijitalleşme çalışmalarıyla adeta “kabuk değiştirdik” diyebiliriz. 

“Zorlukları başarıya dönüştürmeyi başardık”

Dijital dönüşüm çalışmalarının yanı sıra güçlü iş birliklerimiz ile şirketimizin pazarlama ağını daha da genişlettik. Pandemi, savaş ve enerji krizi endişelerinin gölgesinde geçen 2022 yılında güçlü performans sergileyerek, zorlukları başarıya dönüştürmeyi başardık. 2022 yılında brülör satışlarımızı geçen yıla oranla yüzde 20 artırmış olmamız da başarımızın en büyük kanıtıdır.

2022 yılında Türkiye’yi şehir şehir dolaşıp hem iş ortaklarımızla hem de servislerimizle buluştuk. Ürünlerimizin ülkemize ve tüketicilere sağladığı katma değeri paylaştık

İhracatımızı arttırabilmek adına hedef pazarlar belirleyip, bu pazarlarda marka konumlandırma çalışmalarına başladık. Yurt dışı bayi ve servis yapılandırma çalışmalarımıza hız verdik. Ve tüm bu çalışmalarımızın meyvelerini toplama sürecine girdik. Başta Özbekistan ve Rusya olmak üzere Orta Asya ülkelerinde yeni iş birlikleri gerçekleştirdik.” dedi.

“İnsana yatırım yapmaya devam edeceğiz”

“2023 yılında başarımızı daha da ileri taşımayı hedefliyoruz” diyen H. Ahmet İlhan, Gökçe 2.0 döneminin başladığını ifade etti:

“2023 yılında yeni yatırım ve iş birlikleri ile başarımızı daha da ileri taşımayı hedefliyoruz. Markamızın sürdürülebilir büyümesine hız kesmeden devam etmek için insana yani çalışanlarımıza yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda şirket içi eğitimlere aralıksız devam edeceğiz.

“Önümüzdeki 5 yıllık dönemde her yıl Euro bazında yüzde 100 büyümeyi hedefliyoruz”

Mevcut pazarları geliştirip, yeni pazarlara açılarak ve mevcut pazarlardaki ürün yelpazemizi, müşteri talepleri doğrultusunda geliştirerek; aynı zamanda servis kalitemizi de yükselterek pazardaki payımızı artıracağız. Pazardaki lider konumumuzu artırarak, önümüzdeki 5 yılın sonunda her yıl olmak üzere iç ve dış pazarda Euro bazında yüzde 100 büyümeyi hedefliyoruz.” dedi.

“Depremin yaralarını hep birlikte üreterek saracağız”

“Ülkemizi yasa boğan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin acısını tüm kalbimizle hissediyoruz” diyen H. Ahmet İlhan sözlerine şöyle devam etti:

“Gökçe Brülör olarak bölgedeki gelişmeleri; bölge bayilerimiz, servislerimiz, bölge satış ekibimiz ve dostlarımız vasıtasıyla an be an takip ediyoruz. Milletimizin yanında olmak ve yaraları hızlı bir şekilde sarmak adına binlerce depremzedemizin yerleştirildiği yurtlarda ki ısıtma kazanlarında kullanılan Gökçe Brülörlerimizin teknik bakımlarının yapılması konusunda gerekli desteği sağlıyoruz.

Deprem bölgelerindeki Gökçe Brülörlerin yeniden devreye alınması işlemini ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Malatya’da kurmakta olduğumuz “yakma teknolojileri üssü” yatırımımıza da hız kesmeden devam ediyoruz. Depremin yaralarını hep birlikte üreterek saracağız!
Kalbimiz depremden etkilenen, yakınlarını kaybeden ve hala bölgede mücadele içinde olan vatandaşlarımızla birlikte.

Gece gündüz demeden bölgede arama kurtarma çalışmalarına katılan devletimizin tüm yetkili birimlerine, madencilerimize, gönüllülere, bölge halkına destek olmak için mücadele eden bayilerimize, servislerimize ve bireysel katkılarıyla depremzedelerin yanında olan herkese tüm kalbimle teşekkür ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.