• “Gökçe Brülör Ailesi, İftarda Bir Araya Geldi”

  • “Gökçe Brülör Ailesi, İftarda Bir Araya Geldi”

Isıtma sektörünün köklü sanayi kurulularından Gökçe Brülör, 21 Mart’ta düzenlediği geleneksel iftar organizasyonunda; çalışanları, aileleri, tedarikçileri ve sektörel basın mensupları ile bir araya geldi.

Gökçe Brülör ailesi, Ramazan ayının bereketini iftar sofrasında; çalışanları, aileleri, tedarikçileri ve sektörel basın mensupları ile paylaştı. 21 Mart’ta Güngören Toplantı ve Davet Salonu’nda düzenlenen geleneksel iftar daveti, yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan, iftar organizasyonunda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Ramazan ayı, paylaşım ve bereket ayıdır. Ramazan’ın birleştirici gücü bu akşam bizleri aynı sofrada buluşturdu, hep beraber oruçlarımızı açmanın sevincini paylaştık. İftarımıza katılım sağlayıp, büyük bir aile olduğumuzu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim. Daha nice Ramazanlarda aynı sofra etrafında buluşabilmeyi Allah’tan niyaz ediyorum.

Yaklaşmakta olan Kadir Gecenizi ve ardından kutlayacağımız mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. dedi.

Ahmet İlhan, konuşmasında Gazze ve Filistin topraklarında 6 aydır yaşanmakta olan zulme de kayıtsız kalmayarak, bölgede yaşayan insanlar için dua istedi.

İftar organizasyonu kapsamında düzenlenen ‘’Çocukların gözünden Gökçe Brülör’’ konulu resim etkinliği, katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Katılım sağlayan çocuklar, özverili resim çalışmaları dolayısıyla katılım sertifikası ve hediyeler ile ödüllendirildi. Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan’ın torunu 3 yaşındaki Hanne Rahel Küçük de etkinliğin katılımcıları arasında yer alıyordu. Hanne Rahel Küçük, sertifikasını dedesi Ahmet İlhan’dan aldı.