• Gökçe Brülör, Boilers and Burners Fuarı’na Katıldı

  • Gökçe Brülör, Boilers and Burners Fuarı’na Katıldı

Isıtma sektörünün köklü sanayi kuruluşlarından Gökçe Brülör, 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında Rusya’nın St. Petersburg şehrinde düzenlenen Boilers and Burners Fuarı’nda boy gösterdi.

Gökçe Brülör, 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında Rusya’ın St. Petersburg şehrinde düzenlenen Uluslararası Isı ve Enerji Mühendisliği ihtisas fuarı olan ‘Boilers and Burners’a katıldı.

Fuara, Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Üyesi Hatice İlhan Küçük liderliğinde güçlü bir ekip ile katılan şirket, 60 yıllık tecrübesiyle geliştirdiği sürdürülebilir brülör teknolojilerini, dünyanın pek çok ülkesinden çok sayıda ziyaretçiye tanıtma fırsatı yakaladı.

Fuarda, Gökçe Brülör standını ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, şirket hakkında yetkililerden bilgi aldı. Bakan Bayraktar, Gökçe Brülörün Rusya pazarındaki etkileyici ihracat atağından dolayı Hatice İlhan Küçük’ü tebrik ederek, Türkiye ve Rusya enerji sektörü iş birliğinin güçlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan Hatice İlhan Küçük şunları söyledi:  “Sektörümüz için son derece önemli fuarlar arasında yer alan Boilers and Burners’de yer aldığımız için mutluyuz. Fuar süresince pek çok ülkeden potansiyel alıcıyla buluşma fırsatı yakaladık. Fuarda geliştirdiğimiz işbirliklerinin ihracat hedeflerimizi destekleyeceğini ve ülkemize katma değer sağlayacağını düşünüyorum. Ayrıca fuar süresince bizleri yalnız bırakmayan ve Rusya pazarındaki gücümüze güç katan distribütörümüz Termoros’a da teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.