• HAKKIMIZDA

  • HAKKIMIZDA

1964’den beri
Köklü, Güçlü, Enerjik

Brülör konusunda ihtisaslaşmış olan şirketimiz, 1964 yılında Thyssen Brülör lisansıyla brülör üretimine başlamıştır. 1988 yılından itibaren ise Fransız Cuenod Thermotechnique şirketi ile doğal gaz brülör imalatı konusunda lisans anlaşması imzalamış ve Türkiye temsilciliğini almıştır.

Gökçe Brülör yıllar boyunca Türkiye’nin sanayileşmesi konusunda öncü ve yenilikçi bir rol üstlenmiştir. 2022 yılında da güçlü ve enerjik yapısı ile sanayinin gelişimine önemli bir katkı sağlamaktadır. Güçlü teknolojik alt yapısı, geniş ve uzman servis teşkilatı, geniş ürün portföyü ile ısı ve enerji sektörlerindeki önemli şirketlere hizmet vermektedir.

Gökçe Brülör olarak EN676-EN267 standartlarına göre üretim yapılmaktadır. Ayrıca ürünlerimizin tamamı TSE, CE belgeleri ile ISO9001 kalite belgesine sahiptir. Brülörlerimiz küçük bir yerin ısıtılmasından, büyük endüstriyel tesis uygulamalarına kadar, değişik tip ve kapasitede uluslararası standartlarda üretilmektedir.

Ürünlerimizin en önemli ve bilinen özelliği ise yüksek verimli olmalarıdır. Ürettiğimiz her brülör zor hizmet şartlarına uygunluğu ve sağlamlığı ile müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.