• ISK-SODEX Fuarları’nda 60 Yıllık Gökçe Rüzgârı Esti!

  • ISK-SODEX Fuarları’nda 60 Yıllık Gökçe Rüzgârı Esti!

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Gökçe Brülör, çözüm ortağı Oilon ile birlikte katıldığı ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda son teknoloji ürünleri ile ilgi odağı oldu.
Gökçe Brülör, fuarda 60. yılına özel etkinlik de düzenlendi. 60. yıl etkinliği kapsamda Gökçe Brülör’ün emektar çalışanlarına, yetkili servislerine ve bayilerine ‘60. Yıl Onur Ödülü’ verildi.

“Rusya – Ukrayna savaşı nedeniyle son bir yılda dünyadaki doğalgaz fiyatları, stabil dönem fiyatları ile mukayese edildiğinde yaklaşık on kat arttı” diyen Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan, bu fiyat artışına rağmen ülkemizin doğalgaz tüketiminde ciddi bir azalma olmadığını; ancak doğalgaz fiyatlarında yaşanan artışın önemli bir kısmının kamu kaynakları ile sübvanse edildiğini açıkladı. H. Ahmet İlhan sözlerine şöyle devam etti:

25 yıldır iklimlendirme sektörünün nabzını tutan ISK-SODEX Fuarı, sektör profesyonellerini İstanbul Fuar Merkezi’nde bir araya getirdi.

Fuarda, 60 yıllık tecrübesi ve güçlü iş ortağı Finlandiya merkezli Oilon firması ile birlikte ziyaretçilerini ağırlayan Gökçe Brülör, standında; yüksek, orta ve az kapasiteli brülör teknolojilerini tanıttı. Gökçe Brülör’ün ileri teknoloji brülör çözümleri ve Oilon firması ile iş ortaklığı, yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçi tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Fuarda Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan, fuar kapsamında düzenlenen konferansta “Muhtemel bir doğalgaz sıkıntısında ulusal kriz yönetimi” konulu bir sunum gerçekleştirdi. Konuşmasında sektöre dair kritik mesajlar veren Ahmet İlhan şunları söyledi:

“Ükemizin enerjide bağımsızlık seferberliğini destekliyoruz”

60. Yıl Onur Ödülleri Töreni

“Bölgemizdeki jeopolitik belirsizlikler, kamu politika yapıcılarının çok acil bazı önlemler almasını zorunlu hale getiriyor. Teknolojik, endüstriyel ve tarımsal olarak kendine yeter bir ülke olmak için enerjide dışa bağımlılığımızın azaltılması gerekiyor. Ülkemizin ısı teknolojileri’ ve üretim altyapısı, bu bağımlılığı azaltmaya muktedirdir. Gökçe Brülör olarak, sektördeki 60 yıllık tecrübemiz, mühendislik kabiliyetimiz ve ileri teknolojilerimiz ile ürettiğimiz çift yakıtlı (kombine) brülörlerimizle, ülkemizin enerjide bağımsızlık seferberliğini destekliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

H. Ahmet İlhan – Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı

Oilon Satış Direktörü Sami Pekkol ise konferansta “LowNOx ve Hidrojen brülörleri” konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Gökçe Brülör emektarlarına 60. yıl onur plaketi verildi

Fuar’da Gökçe Brülör’ün 60. yılına özel etkinlik de düzenlendi. Etkinlik kapsamında Gökçe Brülör’ün emektar çalışanlarına, yetkili servislerine ve bayilerine ‘60. Yıl Onur Ödülü’ verildi. Plaketler, Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan tarafından takdim edildi.

Ahmet İlhan, plaket töreninde yapığı konuşmada, “Gökçe Brülör, çalışanlarının aidiyet duygusu yüksek bir şirket. Bu birlik ve beraberlik, bizleri 60. yıldır güçlü kılıyor. Firma çalışanlarının, servislerinin ve bayilerinin ortalama çalışma süreleri en az 30 yıl. Ekip ruhunun gücüne inanıp, Gökçe Brülör’ün başarılarına katkı sağlayan tüm gizli kahramanlara teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.