• Gökçe Brülör, Yenilenerek Büyüyor

Brülör sektörünün öncü markalarından Gökçe Brülör, değişim ve yenilenme hareketini güçlü ve istikrarlı bir şekilde sürdürüyor.

Yeni genel merkez binası, İstanbul’da hizmete başladı

Bağcılar İstoç’ta satın aldığı yeni genel müdürlük binasına taşınan Gökçe; dinamizm, konfor, çevre ve kurumsal kimlik unsurları temel alınarak dizayn edilen ofis binasında; çalışan ve misafirlerine  yepyeni bir çalışma deneyimi sunuyor.

Yeni Ar-Ge ve üretim üssü Malatya’da faaliyete geçti

Gökçe Brülör, gelişen iş hacmine paralel olarak artış gösteren faaliyetlerini daha verimli olarak sürdürebilmek amacıyla İstanbul Topkapı’da bulunan fabrikasını, Malatya’da bulunan fabrikasına taşıdı.

Gökçe Lojistik Merkezi, İstanbul Yenibosna’da kuruldu

Yurt içi ve yurt dışında paydaşlarına daha iyi hizmet verebilmek için de lojistik merkezini, İstanbul Yenibosna’da bulunan binasına taşıdı.

Taşınmanın hizmet ettiği amacı ’değişimin kendisi’ ifadesiyle özetleyen Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İlhan, Gökçe olarak her alanda değişmeye devam etiklerini açıkladı. İlhan: “2022 yılının başında firmamız hisse  devir töreni sonrası birçok aksiyon eş zamanlı olarak başlatıldı. Markamızın kurumsal kimlik yapısının yenilenmesi ile başlayan değişim, 2023 yılında yeni ofis binamız, lojistik merkezimiz ve Malatya’da faaliyete geçecek fabrikamız ile devam ediyor. Şirket olarak orta ve uzun vadede gerçekleştirmeyi planladığımız; büyüme, gelişim ve modernizasyon hedeflerimiz için bu yeni tesislere geçme kararı aldık.  Çünkü fiziki olarak yaşadığımız bu yenilik aynı zamanda değişim ve gelişim çalışmalarımız için de destekleyici unsur olacak.

İhracatla büyümeyi hedefliyoruz”

İhracatla büyümeyi hedeflediklerini söyleyen Ahmet İlhan, sözlerine şöyle devam etti:

“2022, dış pazarlardaki stratejimizi ve organizasyon yapımızı yeniden yapılandırdığımız ve aynı zamanda önemli stratejik iş birliklerine imza attığımız bir yıl oldu. 2023 yılında ise bu iş birliklerimiz yurtdışında başta Türki Cumhuriyetler, Rusya, Orta Asya olmak üzere ihracat faaliyetlerimize aralıksız devam ettiriyoruz. Gökçe, özellikle Orta Asya bölgesinde tercih edilen bir marka. Orta Asya ısıtma pazarının en önemli üreticisi olmayı planlıyoruz. Bu yıl da çıkaracağımız yeni ürünlerimizle bu güçlü konumumuzu korumaya devam edeceğiz. İhracat gelirlerimizin ciromuz içindeki payını artırma hedefimiz doğrultusunda, yeni pazar arayışlarımızı sürdüreceğiz” dedi.