• Glokalizasyon: “Global Düşün, Yerel Uygula!”

  • Glokalizasyon: “Global Düşün, Yerel Uygula!”

Isıtma sektörünün öncü sanayi kuruluşlarından Gökçe Brülör, “Türkiye’nin global markası olma” hedefi ile uluslararası işbirliği anlaşmaları yapmaya devam ediyor.
Gökçe Brülör; 60 yıllık tecrübesiyle 2022 yılında Han Enerji firması bünyesine geçtiğinde en önemli stratejik kararlarından birisi “global bir marka olmak” idi. Bu kapsamda dünya genelinde yerel aktörler ile işbirlikleri geliştiren Gökçe Brülör, “global düşün, yerel uygula” prensibini benimsiyor. Bu yaklaşımını ise “Glokalizasyon” kavramı ile ifade ediyor.

Oilon ile distribütörlük anlaşması

Gökçe Brülör, son olarak dünyanın lider brülör markalarından olan Finlandiya merkezli Oilon firması ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Gökçe Brülör bu anlaşma ile kendi ürünlerinin yanı sıra Oilon firmasının 10 kW – 90 MW kapasite aralığında ki yüksek verimli sıvı ve gaz yakıtlı brülörleri ile yüksek teknoloji ürünü ısı pompalarının pazarlama ve satışını yapacak.

Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan, “ Pazardaki nüfuziyetimiz ve servis altyapımız ile artık Oilon markalı ürünler için de satış ve servis hizmeti sağlayacağız . Oilon ile birlikte 25-28 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ISK-SODEX Fuarı’nda ki standımızda,  yurt içi ve yurt dışından gelecek ziyaretçilerimizi ağırlamaya hazırlanıyoruz” dedi.

Termoros Rusya ile distribütörlük anlaşması

Gökçe Brülör aynı zamanda Rusya ısıtma sektörünün önde gelen firmalarından birisi olan Termoros firmasıyla da  “distribütörlük anlaşması” imzaladı. Bu anlaşma kapsamında Termoros firması, Gökçe Brülör ürünlerinin Rusya coğrafyasındaki satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

H. Ahmet İlhan, imza töreninde yaptığı konuşmada: “Gökçe Brülör olarak,  Rusya ısıtma sektörünün lider firması Termoros ile Rusya coğrafyasına hizmet verecek olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Termoros  Yönetim Kurulu Başkanı Mr. Ashot  Danielian ise konuşmasında, Termoros’ın Rusya bölgesinde bulunan 400 kadar bayi, servis ve satış noktasında Gökçe Brülör markalı ürünlerin satışını yapacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Her iki firmanın da bu anlaşmayla birlikte satış ve servis noktaları konusunda hedef büyüttüklerini söyledi.

Distribütörlük anlaşmaları artarak devam edecek

H. Ahmet İlhan, gelecek dönemde tedarik konusunda pek çok küresel firma ile işbirliklerinin artarak devam edeceğini de sözlerine ekledi.