• Modern Seralar, Gökçe Brülör’ü Tercih Ediyor

  • Modern Seralar, Gökçe Brülör’ü Tercih Ediyor

Isıtma sektörünün öncü firması Gökçe Brülör, 1964 yılından bu yana yüksek verimli ürünleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektöründe öncü ve lider olma misyonunu sürdürüyor.

Verimli brülör teknolojileri ile prestijli projelerin çözüm ortağı olan Gökçe Brülör, son olarak Afyon merkezli Kozanlar Grup şirketinin iştiraki Kozanlar Jeotermal’in yeni kurulan sera ısı merkezi projesinin çözüm ortağı oldu.

Anahtar teslim modern sera kurulumu yapan Kozanlar Jeotermal, jeotermal enerjiye takviye bir ısı merkezi olması amacıyla kurulan tesiste, Gökçe CC802 Oransal Brülörleri tercih etti.  Brülörler, Gökçe Brülör’ün Afyon’daki yetkili servisi Bereket Elektrik tarafından devreye alındı.

200 bin metrekarelik sera alanının ısıtılması amacıyla kullanılan brülörler ile mevcut jeotermal su sıcaklığının artırılması ve soğuk havalarda seranın iç sıcaklığının istenilen seviyede tutulması hedefleniyor.

Kozanlar Grup ve Gökçe Brülör, enerji verimliliği ve Ar-Ge  alanlarında da işbirliği yapıyor.  Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan, sektöre de ilham veren bu işbirliğini şöyle değerlendiriyor: “Kozanlar Grup ile girdiğimiz bu işbirliğinden memnunuz. Gelecekte hayata geçirmeyi planladığımız iş birliği konuları için de birtakım çalışmalar yürütüyoruz.  Özellikle Ar-Ge odaklı projelerle yakından ilgileniyoruz.” dedi.